Bluzki i koszulki w stylu oversize nie wychodzą nigdy z mody.

Ubrania w tym fasonie są bardzo luźne, wydają się na pierwszy rzut oka wręcz za duże. Jest to zabieg celowy, gdyż umiejętnie noszone bluzki oversize mogą zdziałać cuda, eksponując zalety sylwetki lub maskując jej wady. Nadają przy tym stylu niewymuszonego luzu, nonszalancji i codziennej elegancji.

W naszym sklepie oferujemy T-shirty damskie w stylu oversize, z dekoltem w łódkę. Wykonane są z wysokiej jakości przędzy od polskiego producenta, a ozdobione nadrukami z unikalnymi fashion illustrations. Wszystkie nadruki zdobiące koszulki są wykonane przez naszą utalentowaną ilustratorkę i projektantkę mody - Martę. Koło jej designów nie da się przejść obojętnie. Przyciągają wzrok zarówno starannym wykonaniem jak i oryginalnymi pomysłami.

Jak trend na oversize ma się obecnie?

Trzyma się doskonale i świętuje swój wielki powrót. Współcześnie nie musimy już udowadniać strojem równości płci pod względami zawodowymi. Ubrania oversize nosi się teraz głównie dlatego, że są wygodne. Czyż jest coś przytulniejszego, niż otulenie się w jesienny wieczór takim dużym swetrem? Dzięki odpowiednim dodatkom można wykreować różne rodzaje stylu i znaleźć ten, który najbardziej nam odpowiada. Nosząc ubrania w stylu oversize można też wyrazić swój swobodny stosunek do świata i jego norm,oraz zaprezentować swój luzacki styl bycia.

Świętując prawie sto lat mody na oversize, Lumilumi przygotowało dla was niespodziankę. A nawet dwie. Po pierwsze, wszystkie nasze bluzki i t-shirty oversize można teraz kupić o wiele taniej. Obniżyliśmy cenę ze 109 złotych na jedyne 43,60. To się nazywa promocja! Ale to jeszcze nie wszystko, co dla was mamy. Teraz przy zakupie dwóch koszulek oversize, dostaniecie unikalną, limitowaną koszulkę w stylu bokserka, absolutnie za darmo. Bokserkę zdobi nadruk "Shopping is my cardio" - podobny znajdziecie również na jednej z naszych bluzek oversize. Można więc zakupić komplet, albo wybrać zupełnie różne wzory dwóch tshirtów. Wybór jest naprawdę duży i każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

" />

Przerwa techniczna

Trwa modernizacja strony